کاشت مو در شهریار

کاشت مو در شهریار 400 400 دکتر امید شعبانی
کاشت مو

مرکز تخصصی کاشت مو کلنیک پرنسس

کاشت مو در شهریار برای افرادی که دچار مشکل ریزش مو هستند بسیار مفید و با ارزش به شمار می رود.در همین راستا نیز با توجه به شمار افزایش چنین مواردی مطب های متخصصین پوست ومو، زیبایی مراجعه کنندگان مختلفی را پذیرا هستند، مو تاثیر زیادی در جذابیت و زیبایی ظاهری افراد دارد، بنابرین کاشت مو در شهریار و شناخت “بهترین روش کاشت مو” نیز بسیار مهم و تاثیرگذار است. با ما همراه شده و بهترین روش های کاشت مو را به خوبی بشناسید.

یکی از مهم ترین گزینه ها در افزایش جذابیت و زیبایی در افراد، داشتن موهایی پرپشت بوده اما بسیاری از افراد به دلایل مختلف دچار ریزش مو شده و از وضعیت به وجود آمده ناراضی خواهند بود، که می توان با انجام کاشت مو طبیعی به نگرانی این افراد پایان داد. دلایلی مانند استفاده از وسایل گرمایشی و خشک کننده مو مانند انواع سشوارها و اتو مو، استفاده از شامپوهای نامناسب با توجه به جنس موها، بکار بردن رنگ های شیمیایی برای زیباسازی مو، بیماری های ژنتیکی و هورمونی و غیره باعث شده تا فولیکول های مو ضعیف شده و نیاز به پیوند مو داشته باشید.

بزرگترین تفاوتی که در روش Super FUE Smart  کاشت مو در کلینیک دکتر امید شعبانی  با دیگر روش های کاشت مو و FUE  های دیگر که بدون جراحی  وجود دارد این است که در روش های قدیمی تر محل برداشت زخم های بزرگتر و عمیق تری وجود داشت که طبق تصویر بالا مشخص شده که هم باعث کم پشت شدن پشت سر ( بانک مو ) و هم باعث طولانی تر شدن زمان بهبود زخم های محل برداشت می شود .

در این روش ابتدا نواری­ (فلپ) از پوست پشت سر یا بالای گوش شما برداشته می­شود. سپس با انجام برش و جدا کردن فولیکول­ های موجود در سطح برداشته شده، آن­ ها را آماده ی کاشت به صورت یکی­ یکی روی موهای شما می­کنند.

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20