کاشت مو به روش super FUE

کاشت مو به روش super FUE 400 400 دکتر امید شعبانی
کاشت مو

مرکز تخصصی کاشت مو کلینیک دکتر امید شعبانی

مهم ‌ترین مزیت های عمل کاشت مو در شهریار به روش super FUE : دستگاه هوشمند super FUE  قابلیت کپی و شناسایی موهای ضخیم و گرافت های چند ریشه ای را دارد . این دستگاه کاشت مو با اسکن و آنالیز هوشمند بدون هیچ مدل آسیبی به ریشه موها , عمل برداشت گرافت ها را با دقت دوچندان انجام می‌دهد که نتیجه ی کار با این روش باعث ایجاد تراکم حداکثری در مرحله ی کاشت به میزان ۳ – ۴ برابر نسبت به روشهای سنتی قبلی می شود . استفاه از کیت سلولهای بنیادی خون خود شخص جهت نگهداری بافت های برداشت شده به وسیله دستگاه super FUE کاشت خط رشد مو در شهریار با دستگاه  Implant super FUE که باعث ایجاد حداکثر تراکم ممکن و طبیعی ترین شرایط رشد  بعداز عمل می شود  .

البته استفاده از امکانات پیشرفته به تنهایی برای حصول نتیجه مطلوب از مو کافی نیست. تجربه و مهارت پزشک در استفاده از این امکانات نیز بسیار مهم است. در کلینیک دکتر امید شعبانی ، به عنوان بهترین مرکز تخصصی کاشت مو، علاوه بر اینکه از امکانات مدرن و مجهز استفاده می شود، پزشکان مجرب و کارآزموده ای نیز در حال همکاری با این مرکز هستند. بنابراین تمامی شرایط فراهم است که شما از داشتن موهایی پرپشت و زیبا لذت ببرید.

اهمیت این روش و میزان کارایی آن، کلینیک های کاشت مو در شهریار را بر آن داشته است تا تجهیزات مربوط به آن را فراهم کنند؛ بنابراین همه افراد می توانند به این روش دسترسی داشته و پیوند موی خود را با بهترین کیفیت موجود انجام دهند. البته نباید فراموش کرد که علاوه بر روش جراحی، عوامل دیگری بر نتیجه نهایی عمل و کیفیت موهای کاشت شده تاثیر گذار خواهد بود که باید به آن ها توجه نمود.

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20