کاشت ابرو چیست ؟

کاشت ابرو چیست ؟ 400 400 دکتر امید شعبانی
کاشت ابرو

کلینیک تخصصی کاشت ابرو دکتر امید شعبانی

کاشت ابرو در شهریار فرایندی بسیار شبیه به کاشت مو است که از آن برای رفع دائمی مشکلات ناشی از ریزش ابرو استفاده می‌شود. در تعریف علمی، کاشت ابرو به عنوان یک روش درمان قطعی، دائمی و غیرتهاجمی شناخته می‌شود که می‌تواند کم‌پشتی ابروها را برطرف کرده و از ریزش آن‌ها جلوگیری کند. به این ترتیب می‌توان ضمن افزایش دادن تراکم ابروها، حالت آن‌ها را هم بهبود بخشیده و حتی شکل کلی آن‌ها را تغییر داد.

یکی از مهم‌ترین عوامل در تعیین قیمت نهایی این عمل، روشی است که برای برداشت گرافت‌ها از بانک و کاشت آن‌ها در محل مورد نظر استفاده می‌شود. برای این کار از روش‌های مختلفی مانند FIT، FUT، SUT و Micro FIT استفاده می‌شود. در این میان روش FUT که قدیمی‌ترین و در عین حال تهاجمی‌ترین روش برای کاشت ابرو است؛

روش میکروگرافت یا میکروکاشت به عنوان جدیدترین روش کاشت مو در دنیا شناخته شده است. این روش به صورت انحصاری در کلینیک تخصصی پوست و مو دکتر امید شعبانی انجام می‌شود. یکی از مزایای این روش نسبت به سایر روش‌ها، اجرای مرحله کاشت و برداشت بصورت اتوماتیک است که در نتیجه ظرافت کاشت مو تا حد میکرو را داراست.

کاشت موی غیر جراحی با دستگاه اتوماتیک در کلیه مراحل اعم از اندازه گیری ، خط رویش ، زدن بی حسی، برداشت و کاشت به صورت اتوماتیک بوده است در جدیدترین شیوه ی کاشت موی طبیعی با عنوان میکرو کاشت یا ” میکرو گرافت ” MICRO GRAFT که در حال حاضر به صورت انحصاری در کلینیک تخصصی پوست و مو دکتر امید شعبانی انجام می پذیرد. جدای از اجرای مراحل برداشت در کاشت SUT در مرحله کاشت نیز از دستگاه اتوماتیک استفاده شده که ظرافت کاشت مو تا حد میکرو را دارد و تراکمی تا چند برابر سایر روش ها به دست می دهد. به دلیل استفاده از دستگاه ایمپلنتر در سایز میکرو میتوان تعداد گرافت بیشتری در یک سانتی متر مربع کاشت .

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20