تزریق ژل در شهریار

تزریق ژل در شهریار 400 400 دکتر امید شعبانی
تزریق ژل لب در شهریار

کلینیک تخصصی تزریق ژل دکتر امید شعبانی

تزریق ژل در شهریار یکی از راه های جوانسازی پوست می باشد و ژل ماده ای پر کننده است ، که حاوی موادی از قبیل اسید هیالورونیک و کلاژن است که به منظور پر شدن و حجیم سازی و زاویه سازی برخی اجزای بدن مورد استفاده قرار می گیرد .

این نوع فیلرها که به ژل های دائمی نیز معروفند ، معمولا در زیر پوست باقی مانده و از بین نمی روند. دانه های پلی متیل متاکریلات ، تنها فیلر دائمی مورد تائید سازمان غذا و داروی آمریکا یا FDA می باشد. البته این فیلرها ، عوارضی چون خطر عفونت را به دنبال خواهند داشت .

پلی لاکتیک اسیدها ماده مصنوعی هستند ، که سبب تحریک پوست برای کلاژن سازی می شوند. رفع خطوط خنده یکی از مهم ترین کاربردهای این ژل می باشد. مدت زمان ماندگاری این ژل دو سال می باشد

به طور کلی لب های زیبا و برجسته یکی از مواردی است که می تواند جذابیت چهره هر فردی را افزایش دهد. عوامل متعددی از جمله اثر نیروی گرانش زمین، قرار گرفتن در معرض  نور آفتاب و نیز استعمال دخانیات می تواند به تسریع روند پیری و پیدایش علائم آن بر صورت و به خصوص بافت لب منجر شود.

کلینیک دکتر امید شعبانی از سال ۱۳۹۵ کاملترین و مجهزترین مرکز زیبایی شهر اندیشه را در فاز سه شهر جدید اندیشه راه اندازی نموده است که با استقبال بی نظیر ساکنین محترم اندیشه ، شهریار ، شهر قدس و فردیس مواجه شده است ایشان تا کنون بیش از ۱۰۰۰ مورد تزریق فیلر(ژل) لب ، بیش از هزار مورد فیلر (ژل) خط خنده ،بیش از ۱۰۰۰ مورد فیلر ( ژل) گونه ، بیش از هزار مورد بوتاکس پیشانی ، خط اخم، بینی، بوتاکس دور چشم ، لیفت بینی و پره های بینی و بوتاکس درمان میگرن و تعریق زیر بغل و تعریق کف دست با موفقیت کامل انجام داده اند.

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20