تزریق بوتاکس چه تاثیراتی دارد؟

تزریق بوتاکس چه تاثیراتی دارد؟ 400 400 دکتر امید شعبانی
تزریق بوتاکس

کلینیک تخصصی تزریق بوتاکس

درمان زیبایی بوتاکس مثل لیفت صورت مایع ، بی خطر و شاداب کننده چهره بوده و جوانسازی ، را برای شما به ارمغان می آورد. این درمان تزریقی ، برای حذف خطوط پنجه کلاغی ، خطوط خنده و دیگر خطوط ریز واقع بر روی صورت ، بسیار مناسب می باشد .

بوتاکس، در واقع نامی تجاری برای سمی هست که توسط باکتری کلستریدیوم بوتولینوم تولید می شود. سم این باکتری در مقادیر بالا بسیار کشنده هست. به طوری که اخیرا در تحقیقی اعلام شده که 70 گرم از سم این باکتری، برای مسموم کردن و کشتن کل مردم کره زمین کافی هست!

عارضه ای که این باکتری قبل از مرگ ایجاد می کند، فلجی شدید هست. دانشمندان توانسته اند از این عارضه به نفع خودشان و مردم استفاده کنند و با تزریق بوتاکس که سم کنترل شده این نوع باکتری هست، چین و چروک های صورت را از بین ببرند. در واقع تزریق بوتاکس به چین و چروک های صورت باعث ضعیف شدن و باز شدن عضلاتی می شود که به علت مرور زمان چروک شده اند.

اگر تزریق بوتاکس توسط افراد متخصص انجام گیرد، هیچگونه عارضه ای را به همراه نخواهد داشت.

به این خاطر که هنگام تزریق دوز مناسب دارو باید رعایت شود و در محل مناسب تزریق گردد.

lاهیچه ها برای حرکت از اعصاب دستور دریافت می کنند، این دستور از یک ماده شیمیایی به نام استیل کولین به ماهیچه منتقل می شود.

با  بوتاکس از ترشح استیل کولین که موجب منقبض شدن ماهیچه ها می شود، جلوگیری می کند در نتیجه ماهیچه موجب فلج و بدون حرکت شدن ماهیچه می گردد، سپس چین و چروک کمرنگ خواهد شد.

تزریق بوتاکس می تواند نقش بسیار مهمی در زیبایی ما ایفا کند. البته اگر در دوران بارداری هستید، این عمل به هیچ عنوان توصیه نمی شود. همچنین برای مادران شیرده می تواند تاثیر بدی داشته باشد.

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20